Categories

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Güle Güle İkiBinOn, Hoşgeldin İkiBinOnBir

Yine bir sene daha bitti gitti ömürden. 2003 senesi, liseden mezun olduğum gün daha dün gibi. Ama durup düşününce hesaplıyorum ve 8. sene geçiyor. Nasıl geçti, ne yaptım bu süre içinde ben? Hiç! İnsanın günleri 18’e kadar geçmek bilmiyor, 18’inden sonra ise nasıl geçtiği anlaşılmıyor.

2010 bir nebze daha iyiydi 2009 senesine göre. 2009 kriz mriz derken sıkıntılıydı, hepimiz umutluyduk 2010 için. Nitekim umutlarımızı boşa çıkarmadı. 2011 daha da güzel olacak inanıyorum ben buna. 2011 benim askere gitmeden önceki son boş senem. Tahminen 2011’in de nasıl geçtiğini anlamayacağım =) Umarım birgün yaşlanınca ben de bu hızlı geçen yıllara dönüp bakarak “Those were the best days of our lives” diyebilirim…

Geleneksel MEGU sapkınlığında sizlere yine seksi noel hatun resmi ile mutlu, huzurlu, umutlu, sağlık dolu yıllar diliyorum.

Bu aralar çok “retro” seviyorum. Eskiden kalma resimler, müzikler, tv şovları falan izliyorum. Etkisindeyim bayağı. O yüzden şu “retro” espiriyi de yapmadan geçemeyeceğim.

“SENEYE GÖRÜŞÜRÜZ”

Geleneksel Yılbaşı Resmi:

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>