Categories

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Deniz Baykal’ın Seks Kaseti Üzerinden Siyaset Yapmak

Wikipedia diyor ki Seks ile ilgili olarak;

İnsanlar, yunuslar ve bonobolar cinsel ilişkiye sadece üreme amacı ile girmezler. Cinsel zevk ve tatmin genelde bu ilişkilerin ana nedenidir. Bu nedenle dişi yumurtlama yeteneğini kaybetmiş ya da hiç sahip değilse bile bu çiftlerin ilişkiye girmesine engel değildir. İnsanlar da, yunuslar da, bonobolar da, grup hâlinde sürdürdükleri yaşam bireysel olarak yapabileceklerinden çok daha başarılı olan sosyal ve zeki varlıklardır. Bu canlılarda seksin yapılış amacı üremeden çok bazı sosyal ihtiyaçlar ile bazı diğer kişisel gereksinimlerdir. Seks daha geniş sosyal yapılar oluşturmak ve sosyal hayatta bir yere sahip olmak için bireyler arasındaki samimiyet bağını güçlendirir.

Birçok araştırmacı, seksin insan yaşamında üç önemli avantajı olduğunu düşünür: üreme, gönül bağının kuvvetlenmesi ve eğlence.  20. yüzyıl ortalarında başlayarak doğum kontrol yöntemlerinin gelişmesi ile insanlar bu üç ögenin ayrımını daha kolay yapabilir hâle gelmişleridir. Örneğin korundukları hâlde ilişkiye girmekte olan yeni evli bir çiftin amacı sadece cinsel tatmin değil, aynı zamanda da ilişkilerini sağlamlaştırmak, aralarındaki güven duygusunu arttırarak gelecekte bir çocuk sahibi olmaya ön hazırlık yapmaktır.

Videoyu izledim, kendisinin Deniz Baykal olup olmamasının hiçbir önemi yok. Oysa da helal olsun bu yaşında hala seks yapabilecek güce sahip olduğu ve formunu koruduğu için. Kimsenin uçkurunu nereye çözdüğü bizi alakadar etmez.

Videoyu yayınlayanlar tarafından ortaya atılan iddia çok çirkin. İddiaya göre videodaki görüntülerde karşımıza çıkan Deniz Baykal ile konuşan erkek Can Baytok, Deniz Baykal’ın 18 yıllık Özel Kalem Müdürü Nesrin Baytok’un kocası, elleriyle karısını Deniz Baykal’a sunuyor ve karşılığında da karısı milletvekili oluyor.

Bu video gerçek mi değil mi benim için bir önemi yok. Biri muhalefet partisi genel başkanı olan iki millevekilini ve kocasını zan altında bırakan şerefsiz bir komplo bu. Önemli olan bir insanın namahremi olan yatak odasında, seks yaparken gizli bir teçhizat kurarak onun görüntülerini kaydedip, bunu basına sızdırıp, bu insana karalama yapanların ortalıkta olması! Bu insanların işlediği suçtur. Şantaj ve karalamadır. Şantaj tehlikesi yüzünden belirli bir konuma gelmiş olan insanlar bundan sonra rahat rahat gezip tozamayacaklar mı? Seks yapamayacaklar mı? Sürekli şüpheci mi olacaklar gittikleri ve kaldıkları yerler ile ilgili. Odalarını gizli bir techizat var mı yok mu diye kontrol mü edecekleR?

Bunu “İşte CHP Ahlakı” diye yayınlayan Vakit gazetesi, sürekli ahlak ve namus bekçiliği yapan ahlaksız, terbiyesiz, ar damarı çatlamış karakterini çok güzel ortaya koymuş oldu. Sabahın ilk saatlerinde tepkiler artınca da internet sitelerinden bu haberi kaldırdılar.

Politik görüşüm olarak Deniz Baykal’ı desteklemesem de, CHP’nin başından gitmesi gerektiğini düşünsem de böyle bir arsızlığla, ahlaksızlığa, karalamaya kesinlikle karşıyım.

NOT: Hayır bu videoya daha fazla prim vermemek için yayınlamayacağım

88 comments to Deniz Baykal’ın Seks Kaseti Üzerinden Siyaset Yapmak

 • İsmet

  48 yıldan beri Almanya’dan Türk siyasetini izlemeye çalışıyoruz. Şu son 9 yıldan bu yana Türk siyasetinin yüzde 85 – 90’ı arasında dalaveralaların üzerine yürütüldüğünü görüyoruz.

  Yani dini pazarlıyarak, hayalı projeler üreterek, yandaşlarına peşkeşler çekip milyardar yaparak, içi bomboş açılımları yaparak,dünyanın hiç bir yerinde olmayan ileri demokrasi açılımı yaparak ve hele hele şu son zamanda siyasilerle ilgili ortaya çıkarılan bu çirkin seks kasetleri ve sairelerle milleti kandırarak oyalandığını izlemekteyiz. Bunları görünce, “bu ülkenin köklü bir vatandaşı olarak” üzülüyor ve daha doğrusu kahroluyoruz. Artık bu çılgın siyasetle Türkiye yönetilemez diye düşünüyoruz. Aksi takdirde Türkiye parçalara bölmeyi amaçlandığını görmekteyiz.
  Saygılarımla
  (Almanya)

 • kübra

  ya yapmışsa bile kime ne millet neler yapıyor bu ülkede önce tüyü bitmemiş yetimin hakkını koruyun sonra özel hayata karışırsınız tamam bu iyi bişey demiyorum ama buna gelene kadar ne haberler var mesela herkeste yeşil kart var önce bunu engelleyip sadece ihtiyaç sahipleri kullansa dimi ama !!!

 • diaz67

  YA MEGU abi helal sana be iyi yapmışsın bu pislik herife az bile bırakın yani size ve ailenize yapılan küfürleri burda herhangi biri bile buşekilde konuşşsa af yok bence ama abi sen boşver beni yine bildiğini yap 😀
  🙂

 • diaz67

  slm arkadaşlar bence deniz baykalın siyasetiyle bu yapılan komployla hiç bir şekilde ilişkilendirilmemesi lazım bence adam yani napsın bu yaştan sonra yengeden bi icraat göremeyince gitmiş kadına iş teklifinde bulunmuş yani seni millet vekili yapcam diye oda deniz baykal amcacığıma vermiş ben böyle bi iyilik yapsam bende isterdim yani hem adam 60 yaşına gelmiş hala aleti kalkıyo demekki yapıyo adam helal sana deniz abi ama fazla azdırmamak ve gaz vermemk lazım ne de olsa türbanlı bayanlara yakınlığıyla biliniyor ya nede olsa bide onlarla falan komplo kasetleri falan çıkarsa derim lan bu adama demekki chp deki bütün karıları götürmüş NOT: ( DENİZ ABİ BARİ YIPRANMA SİGORTASI FALAN YAPSAYDIN ) HEHEHEHEHHEH :d 🙂

 • sezer

  yapmaz oooooooooooo

 • isa

  ben ce o deniz baykal deyil önceli le cumrıyet halk partisi gel baskını ole birse kalkıs maz cün kü oyapmaz bizim oylarımız onaydı nasıl oyle bir sey yapsın ki kos koca lider dimi yani?

 • murat

  ben deniz baykal ı sevmem ama bu olay gercekmi degilmi belli degil onun icin bişey diyemem diyorlar ki kimse kimsenin özel hayatına karışmasın dogrudur tabi ama bu bir siyasi genel başkanıysa tabi ki insanlar konuşacak ünlü kişilerin böyle yapması tabi ki yadırganır bu normal dır cünkü karşındaki normal bir insan degil tanınmış biri dir

 • Erkan

  Herkese Selam,

  bu konuda söylenebilecek tek bir şey var: Oda herkesin özel hayatına kendisini ilgilendirir. Kim özel hayatından ne yaparsa yapsın etik ve ahlaki değerlendirmeler kendisini ve ailesini ilgilendirir.

  Medyada ve siyasette ön planda ve göz önünde olanlarda birer insan ve onlarında bir özel hayatı var. Buha hepimiz kayıtsız şartsız saygı duymamız lazım. Ne kadar gelişmeler bizim kişisel değerlerimize karşı olsada. Herkesi ilgilendirecek olan sadece halkın gözü önünde ve ön planda olanların halk ve vatan için neler yaptığıdır. Gerisi bizi ilgilendirmemelidir.

  Deniz Baykal’ı kendim ne kadar bir siyaset adamı olarak tasvip etmesemde onun özel hayatına saygı duyuyorum, gelişmeler benim etik ahlaki anlayışıma ters olsada dahi.

  Lütfen gelişmeleri bu açıdan görmeye çalışalım… ve tarafcı medyanın etkisi altında kalmayalım. Gerçek olan bu.

  Özel hayata saygı hepinizin hakkı. Unutmayınki bu gün onu yargılayan biz yarın yargılanacak hale gelebiliriz. “Günahsız olan ilk taşı atsın”

  Saygılarımla
  Erkan

 • selvi

  bu partiye oy verenler utansın bence
  bilmem artık partililer düşünsün

 • jacques

  Denz bykL Kdar dürüst Doğru Konuşan oLmadı Hükümette .. Recp Tyyp erdoĞn qbi Kndrmadı Kmseyi … ÖzeL hYatınada Kmse Krşamaz adamn …

 • patos

  şimdi herşey bir yana, diyelim bunu tayyip erdoğan yapsaydı bak burada nelerrrrrr naler yazacaktı “tayyibin mürütleri ” diyen insanlar..hakatten ojjektiflik ,aydınlık kim sizler kimsiniz…milletin baş örtsüne laf eder baş örtüsü üstünden siyaset yapıyorlar dersiniz..her dakka onurdan ahlaktan şereften bahseder,ortaya bir pornonuz çıkınca sex kasedi üstünden siyaset yapmak dersiniz hgakkatten bunu bile kullanıyorunuz ya e bravo!..sayelerinde chp Atatürkün partisi olmaktan çoktan çıktı zaten ki hala Atatürkün partisi diye “yadgara hakaret ediyorsunuz ” a getiriyorsunuz..madem bir yadigar var o yadigarı bu hale getirmmeyi o partiyi yönetenlere sorun…şu gün iktidara gelse bir tane ekonomisti mi içlerinde bir tane adam mı var ki doğru düzgün konuşsun ,ben bir bakıyorum maşallah şirret kadınlar gibiler meclistte…bu milleti akk partili yaptılarsa bu gün chp yi yönetenlerden başka kimse suçlu değildir…
  zaten iş kaset işi değil haber türk ü dün izleyenler duymuştur “hanfendiyle Baykalın ilişkisi zaten kulislerde çoktandır biliniyordu şimdi ortaya çıktı diye mi bu kadar konuşuluyor,afişe olmadan önce tüm kurmayları zaten haberdardı şimdi bu görüntü nedir” dedi ankaralı bir başka burokrat….
  siyaset yapıyorsan eti göstermeyeceksinb kardeşim yada ahlaktan bahsedipte eti göstermeyeceksin…

 • bundan sonra bana ve aileme küfür edenleri böyle afişe edeceğim. bilginize…

 • kamasullah

  merhaba ben kamasullah, miladves@hotmail.com email adresim ve ben az önce bu sitenin sahibine küfür ettim. O yüzden beni cezalandırdı. Ayrıca ben katıksız bir salağım…

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>