Categories

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Anal Bleach – Anüs Beyazlatması

Son dönemin yeni vücut bakım trendlerinden biri de Anal Bleach diye adlandırılan Anüs bölgesi Beyazlatmasını anlatacağım size.

Bu ilk olarak estetisyenler tarafından porno yıldızlarına  anüs ve vajina bölgesindeki koyu ve bok rengini andıran epidermis rengini beyazlatmak için uygulanmıştır. Ancak son yıllarda seks sırasında güzel bir görüntüye sahip olup, oral seksi cazip hale getirmek isteyen bayanlar tarafından sıkça yaptırılmaya başlanmıştır.

Anüs ve vajinal bölgedeki koyu renkli deri tabakası, sanılanın aksine hijyenle alakalı bir durum değildir. Bazı açık ten rengine sahip insanlarda genital bölgelerdeki koyu ten rengi doğaldır. Koyu ten rengine sahip insanlarda bu bölgeler ten renklerine daha yakın bir renge sahiptir.

Videoda zaten yeterince gösterip anlatıyor bu uygulamayı. Türkiye’de uygulanıyor mu bilmiyorum, yaptırmış bir kız ile tanışmadım. Tahminen tanışsam da ben anal beyazlatma yaptırdım demez 🙂

8 comments to Anal Bleach – Anüs Beyazlatması

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>