Meme Uçlarım Acıyor

 Meme Ucu Gibin :D

Çok gereksiz bir detayını paylaşıyorum şu anda hayatımın ama ne yapayım acıyorlar :) Bayanlarda oluyor mu bilmem ama erkekler anlarlar. Hani böyle bir soğuğa maruz kalınca, ya da bahardan ötürü hormonlar coşunca meme uçları böyle kızarıveriyor, çok hassas oluyor sanırım. Tshirtün sürtmesi ile bile bir acı veriyor ondan var şu anda :)

Ahhh ahhh eskiden uçlarımla ilgilenenler olurdu, yalnız kaldılar belki ondandır… Ben galiba iyi değilim, gerçekten 😛

 

9 yorum

 1. işte diyor ki:

  ben 14 yaşındayım erkeğim ergenliğe girdim sonunda ama meme ucumla göüs kafesimin oralarda küçük bir şişlik var yanlışlıkla bi yere çarpınca acıyor ne oluyo ya bana (cinsellikle ilgili şaka yapmayın ciddiyim)

 2. böcuk diyor ki:

  bende su isimsiz malına hasta oldum sana len ipnetör cocugun memeleri acıyormus sölemiş ne var bunda belki süt vericek amcık her boka maydonuz tiplere ölüyorum valla a.q.

 3. erkan diyor ki:

  :mrgreen: Arkadaş kusura bakma yazının vahamiyetinin sende farkındasında ben ilk yapılan yoruma koptum ,süper tepki idealimdeki kullanıcı kitlesi 😀

 4. MeGu diyor ki:

  Hehe güzel sonunda bir tepki geldi :)

  Yok geçmiyorum ya… Son günlerde ne yazsam bir yorum gelmedi, bakalım saçmayalıyım bi yorum gelecek mi dedim… Gerçi senin dışında gene birşey gelmedi :)

  Ha bu arada acıyorlar doğru, süt vericem galiba…

 5. isimsiz diyor ki:

  Bu ne saçmalık arkadaşım, taşşak mı geçiyosun milletle? Böyle yazının amına sokim.

Bir Cevap Yazın