Categories

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Mustafa’yı İzleyin

Can Dündar - Mustafa Film Afişi

Kim ne derse desin… Hangi siyasi parti mensubu, hangi kendini bilmez gazeteci ne derse desin… Ön yargılı olmayın… Bu film Atatürk’ü kötülüyormuş gitmem demeyin… İçinizde acaba nasıl kötülüyor diye merak ettiğiniz için gidin… Çünkü göreceksiniz ki bütün hepsi abartı… Bütün hepsi Atatürk’ü ve insanların içindeki Atatürk sevgisini sömürenlerin işine gelmediği, halkın izleyip görmesini istemediği için ortaya atılmış safsatadan ibaret.

Bu safsatacılar o kadar şerefsiz ki, Can Dündar’ı vatan haini, nurcu, ergenekoncu, AKPci, Atatürk düşmanı yaptılar. İnanın evlatlığı bile Atatürk’ü Can Dündar kadar iyi tanıyıp sevemez. Kariyeri boyunca Latife Hanım, Sarı Zeybek gibi Atatürk belgeselleri yapmış bir adam, nasıl Atatürk’ü kötülemek ister ki?

Bu yüzden CHP savurduğu Atatürk yalanları su yüzüne çıkacak diye, bazı yazarlar muhalefet etmek için kendilerini kimsenin tanımadığı Atatürk’ün izinde olduklarını ileri sürdükleri için, Onu tanımadıkları için filmi kötüleme yoluna gittiler.

Bir de sponsor mevzusu oldu, Turkcell son dakikada sponsorluktan vazgeçmiş diye. Olabilir… Ama bence bu filmin asıl sponsoru, Atütürk’ün kurucusu olduğu tek yerli sermayeli bankamız olan İş Bankası olmalıydı. Belki de es geçmişlerdir… Umarım devamında bu tip yapıtlara destek olurlar….

Gidin izleyin ve içinizdeki Mustafa Kemal Atatürk sevgisi biraz daha artsın. Onun da etten kemikten bir insan olduğunu, devrimi ve ülkesi için kendini feda ettiğini ve gene kendi devriminin onun sonunu getirdiğini görün.

Fragman 1

Fragman 2

1 comment to Mustafa’yı İzleyin

  • mrwmrw

    kesinlikle qidilesi bir filmdir qittim eleştirileri duymadan önce ve herşey o kadar qüzel o kadar duyquluydu ki ..
    unutmayın ki sırf eleştirmiş olmak için eleştirenler var ve bu film bu yüzden qüme qitmemeli. 🙂

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>