Categories

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Kızlarla Öpüşen Kız Modeli

Kızkıza Öpüşmek
Şimdi efendime söyleyeyim, böyle bir hareketi gerçekleştiren kız öncelikle ya lezbiyendir ya da biseksüeldir kanımca. Yanlış mıyım ahali?

Kızların birbiriyle öpüşmesi erkekler için çok tahrik edici gelmiştir. Bulunduğum erkek (abaza) ortamlarında yapılan konuşmalar ve beyan edilen fikirler bu yönde olmaktadır hep. Sonuç olarak ortada ik kız ve öpüşme veya diğer olaylar vardır. Tabii doğaldır tahrik edici gelmesi.

Tahrik edici gelmesinin yanında erkekler için doğal birşey gibi gelir bu ve derler ki;

“Nolcak abi kız kızla iğrenmeden öpüşür. Onlar zaten düğünlerde kız kıza dans ediyor, elele kolkola yürüyor, birbirlerine vücutlarını gösteriyor, hatta yolda yürürken birbirlerinin kıyafetlerini vücutlarını kesiyorlar. Kızlar için bu yüzden öpüşmek sorun olmaz”

Ama öpüşmek ayrı birşeydir be sayın abilerim. Heteroseksüel bir erkek, herhangi bir başka erkeği öpmekten ne kadar tiksinip, ne kadar tüylerini diken diken edip, kusturuyorsa, bayanlar için de bu geçerli. Sağlıklı heteroseksüel bayan başka bir bayanla öpüşme fikrinden tiksinir. Öpüşüyorsa zaten o başka birşeydir.

O yüzden kafanızdan böyle fantazileri çıkartın, bana da bir daha böyle saçma sapan yazılar yazdırtmayın! :mrgreen:

10 comments to Kızlarla Öpüşen Kız Modeli

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>